KLAUSIMAI

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Nurodyta kaina mūsų elektroninėje parduotuvėje yra su įskaičiuotais Lietuvos PVM mokesčiais. Užsakydami prekes ne Europos Sąjungos klientai, turės mokėti papildomus mokesčius pagal jų šalies reikalavimus.

Siuntimas Lietuvoje trunka 1-3 darbo dienas, nebent nurodyta kitaip prie produkto. Siuntimas į užsienį priklauso nuo Jūsų šalies, bet dažniausiai tai trunka 3-7 darbo dienas. Naudojamės tik kurjerių paslaugomis iki namų durų, todėl siuntimas vyksta greičiausiu būdu.

Per 14 dienų nuo prekės gavimo galite grąžinti nenaudotą naujos būklės daiktą originalioje pakuotėje. Atkreipkite dėmesį į pakuotės lapelį, jei norite grąžinti ar pakeisti prekę, įdėkite pakuotės lapelį į grąžinamą pakuotę. Gavę sveiką siuntinį, mes grąžinsime jums visą produkto kainą arba išsiųsime jums reikalingą prekę. Klientai bus atsakingi už pradinius siuntimo ir grąžinimo mokesčius, nebent mūsų klientų aptarnavimo skyrius nustatys, kad mes kalti dėl užsakymo klaidos ar produkto trūkumo.

Grąžinant iš bet kurios ne ES šalies, taikomas 15 proc. atsargų papildymo mokestis.

Mūsų produktai turi įprastą 2 metų garantiją.

Garantija gali būti panaikinta bet kuriam gaminiui, kuris buvo sugadintas dėl aplaidaus ar netinkamo vartotojo naudojimo, pakeitimo, priežiūros, laikymo ar tvarkymo. Bet kokie konkretūs „Athletic.“ produktų klausimai, kurie kliento netenkina, bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai.

REKVIZITAI

MB "Athletic LT"

Įmonės kodas: 305653677
Adresas: Kapsų g. 22-54, LT-02166 Vilnius
Swedbank LT727300010165765067
KONTAKTAI

SUSISIEKITE SU MUMIS