Play Video

Įsirenkite namų sporto salę per 15 minučių.

Visada įsirengti namų sporto salę atrodo, jog yra mažai tikėtina, ypač turint mažai erdvės ar įgūdžių. Athletic. įrangą surinksite per 15 minučių ir galėsite mėgautis pilnavertėmis treniruotėmis namuose, mažoje studijoje, garaže ar ofise.

SIENINIS TRENIRUOČIŲ NARVAS

1. Pradžia

Prekės dėžėje rasite visą reikiamą surinkimo informaciją, instrukciją, reikiamas detales ir varžtus. Į komplektą įeina ne tik rėmai, bet ir specialios plokštės, kurios leidžia lengviau ir paprasčiau pritvirtinti stakles prie sienos.

2. Išmatavimas

Rekomenduojame matuoti dviese, taip darbus atliksite greičiau ir tiksliau. Svarbiausia turėti matuoklį, kuris pateiktų tikslius lygumo duomenis, o tuomet beliks prisukti reikiamas plokštes prie sienos.

3. Priveržimas

Pakabinus plokštes Jums reikės pritvirtinti kablius, kurie yra paslankūs ir gali susiskleisti į vidinę pusę, kuomet baigsite treniruotes.

4. Atramos

Atramų spalvą galite rinktis be papildomo mokesčio. Taip priderinsite stakles prie savo namų interjero. Nepamirškite priveržti varžtų itin stipriai tam, kad neliktų laisvumo. Sportuojantiems su dideliais svoriais tai yra itin aktualu.

5. Išskleidimas ir atrama

Narvas išsiskleidžia per 1 minutę ir atsiremia į grindų pagrindą su specialia guma, kuri neapgadins Jūsų paviršių. Kiekvienas narvas turi skersinį, kuris ir atliks viso rėmo sandarinimo užbaigimą. Jį galite kabinti tokiame aukštyje, kuriame Jums patogu.